AKTUALITY

NOVÁ SLUŽBA CHARITY HRABYNĚ, PROVOZOVÁNÍ POŠTY PARTNER, NOVÁ PRACOVNÍ MÍSTA PRO OSOBY S HANDICAPEM

Charita Hrabyně otevírá novou službu v Ostravě-Polance nad Odrou, kde bude provozovat poštu a poštovních služby v rámci projektu Pošta Partner České pošty. Je to pilotní projekt naší organizace, kde budeme zkoušet uplatnitelnost osob s handicapem v poskytování poštovních služeb a jejich možné zapojení do pracovního procesu v rámci těchto služeb. V rámci otevření nové služby proběhne v pondělí 1. 5. 2017 Den otevřených dveří na poště Partner provozované Charitou Hrabyně, a to v době od 11.00 do 13.00 hodin na adrese: 1. května 1136 (prostory bývalé České pošty) v Ostravě-Polance nad Odrou. V rámci provozu pošty bude i nově otevřen krámek sv. Gabriela, patrona dobrých zpráv, kde bude prodej výrobků a služeb chráněných dílen. Těšíme se na Vaši návštěvu.

.

 

Charita Hrabyně bude provozovat Poštu Partner

Pošta převádí další pobočky

Česká pošta převede počátkem května na smluvní partnery další desítky svých poboček. Pošta Partner vznikne nově v několika obcích na Frýdecko-Místecku, ale i na dalších místech kraje. Například v Nýdku nebo Hrádku je převezmou obecní úřady. Díky tomu nabídnou tamním obyvatelům delší pracovní dobu. V Polance nad Odrou bude poštu provozovat Charita Hrabyně.

Přehrát celou reportáž

Zdroj:  Česká televize Události v regionech (Ostrava)  

Diecézní charita ostravsko-opavská zvou ke společnému putování

Při příležitosti 150. výročí narození a 70. výročí úmrtí biskupa Josefa Martina Nathana,

v neděli Božího milosrdenství do Městečka Milosrdenství

Kdy: 23. dubna 2017 v 15 h.

Kde: bazilika Svaté rodiny v Branicích

 

Program:             15.00     mše sv., celebruje P. Dr. Jan Larisch, prezident DCHOO

                               16.00     korunka k Božímu milosrdenství,                                                                                                                                            společná modlitba u sarkofágu biskupa J. M. Nathana

 

PS:         Vlakové spojení ze stanice Opava-vých. 13.39 do stanice Úvalno 14.04, odtud 3 km pěší

Promenádní koncert Jistebnická 13

 

Dne 26. února v neděli odpoledne na Promenádním koncertu pořádaném v Zeleném salónku Centra sociálních služeb Hrabyně vystoupila kapela Jistebnická třináctka. Do tance a zpěvu nám hráli až do večerních  hodin.

                       

Děkujeme všem, kteří nás podpořili svou účastí a zapojili se do kulturního života areálu. 

 

Tříkrálový koncert

Tříkrálový koncert  se uskutečnil 8. ledna 2017 v podání Smíšeného pěveckého sboru Háj ve Skezsku. Veliký amplauz byl poděkováním za krásný umělecký zážitek.  Foto: zde

 

1 | 2 | 3 >>