AKTUALITY

Oznámení - sběr šatstva pozastaven

Oznamujeme všem naším dárcům oblečení, že sběr je pozastaven na dobu neurčitou. O obnovení činnosti vás budeme včas informovat.

Děkujeme za pochopení.

 

Podpořte nás, když nakupujete!

Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci. VÍCE ZDE

Pouť k Milosrdné Panně Marii

Ve dnech 12.-13. srpna se v Hrabyni konala Pouť k Milosrdné Panně Marii. Prodávali jsme naše hrabyňské oplátky se širokou škálou příchutí a ruční práce chráněných dílen.

Na mši svatou za obyvatelé a zaměstnance rehabilitačního centra, která se konala v sobotu v 15.30  byla zabezpečená přeprava pro osoby na invalidním vozíku. 

 

Projekt Pošty Partner v Polance nad Odrou podpořil Klastr sociálních inovací a podniků SINEC

 Projekt Pošty Partner v Polance nad Odrou podpořil Klastr sociálních inovací a podniků SINEC  společně s Moravskoslezským krajem. 
Finanční prostředky budou využity na dovybavení střediska poštovních služeb a obchodu. 

Promenádní koncert Jistebnická 13

 

Dne 26. února v neděli odpoledne na Promenádním koncertu pořádaném v Zeleném salónku Centra sociálních služeb Hrabyně vystoupila kapela Jistebnická třináctka. Do tance a zpěvu nám hráli až do večerních  hodin.

                       

Děkujeme všem, kteří nás podpořili svou účastí a zapojili se do kulturního života areálu. 

 

Pouť k Panně Marii Nanebevzaté

Hlavní pouť Nanebevzetí Panny Marie v Hrabyni se konala ve dnech 15. – 16. srpna 2015. V sobotu v 15.30 byla sloužená mše svatá za Charitu Hrabyně a obyvatel rehabilitačního centra Hrabyne. Jako každým rokem jsme se zapojili i do aktivit prodeje. Nabízeli jsme naše populární harabyňské oplátky a drobné ruční práce. Foto zde: